placeholder

Neljapäev 15.-18. september

placeholder

15.–18.09 Toidufilmide festival kinos Sõprus

Neljandat korda toimuv Toidufilmide festival toob Tallinnas asuva Sõpruse kino ekraanile jälle põnevad toiduteemalised dokumentaalfilmid. Filmiürituse raames jõuavad vaatajateni imeliselt inspireerivad lood gurmeevaldkonna tipptegijatest, maailmaklassi restoranidest, hõrkudest roogadest, aga ka toidusektoriga seotud probleemidest.

Festivalilainele saab end eelhäälestada juba 14. septembril, mil restoran Lee pakub peakoka Hiro Takeda juhtimisel spetsiaalselt selleks õhtuks valminud 5-käigulist menüüd. Jaapani juurtega andekas kokk on pannud kõiki maitsemeeli puudutavalt kõlama Eesti parima tooraine ja oma päritolumaa toidukunsti.

E-post: info@foodfilmfestival.ee

Festivali kava ja muu info: www.foodfilmfestival.ee

Piletid on müügil kinokassas ja veebilehel www.toidufilmidefestival.ee. Filmid linastuvad ingliskeelsetena või ingliskeelsete subtiitritega.

Lisainfo restoran Lee erimenüü kohta on saadav festivali veebilehel ja restorani telefonil +372 530 43562 või e-maili teel info@leeresto.ee.

Toidufilmide festivali toetajateks ja koostööpartneriteks on Santa Maria ja Stockmann. Festivali korraldab MTÜ Food Film Festival.

Info: Helen Saluveer

Tel: +372 520 0920

E-post: helen.saluveer@foodfilmfestival.ee