Ma armastan Eesti põdraliha

Põdraliha
Põdraliha
Kohalik põdraliha võis praetud köögiviljade ja veinikastmega

See roog on tulvil Eesti maitseid. Liha pärineb rasvase emapiima toel kasvanud ja puhtaid eestimaa metsa- ja niidutaimi söönud loomadelt, kes on kütitud Eestimaa kaunitest metsadest, soodest ja rabadest.

Kõik eeltoodu on põdralihast kujundanud väärtusliku toiduaine, milles on palju valku, aminohappeid, mikroelemente ja vähe rasva.

Meie köök on loodud armastusest modernse Euroopa köögi vastu tuues sisse maitsenüansse Eestist ja Skandinaaviast. Laseme ennast mõjutada värsketest ideedest ja loomulikult hooajalisusest. SPOT on koht, kus sünnivad parimad mõtted ja maitsed.

Olen kokk kutsumusest, huvi kokkamise vastu tärkas juba lapsepõlves. Hea toit ja köögis tegutsemine on minu elu igapäevane osa. Avastada midagi uut ja luua huvitavaid kombinatsioone on minu kirg. Meie kokakunst on aus ja meelipaitav. Põdrapraad on meie meeskonna ja klientide suur lemmik, sest pakub vaheldust põnevate maitsenüanssidega.Oleme loonud mängleva maitsenaudingu kohalikust põdralihast ja võis praetud köögiviljadest hõrgus punase veini kastmes. Ootame Sind nautima!

Martin Oluvere

Peakokk

Restoran Spot

Spot

Restoran Spot koduleht

Vene 4, Tallinn
6860880